Severin TO 2067

Severin TO 2067 Trouba na pečení a toasty...
1 800 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 512 364 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 449 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 702 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 542 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 19 760 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 190 recenzíDalší informace
7 dní • 1 variantaZdarma97 % • 87 452 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma19 467 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 7 516 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma89 % • 850 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 % • 29 216 recenzíDalší informace

Severin TO 2067 Trouba na pečení a toasty...

Objem trouby
20 l
Ovládání
mechanické

• , zakoupeno v Electro World

• optimální velikost i výkon (20l, 1500W)
    • jednoduché ovládání
    • povedený design
    • kvalita zpracování (až překvapivá...)
    • nemá vnitřní osvětlení a ventilátor (což mi ale nevadí)

Za ty peníze výborná minitrouba, vybíral jsem dlouho a jsem spokojen

• , zakoupeno v OKAY.cz

mame malou kuchyn,tkz.jsme hledali,co by se nam do tech prostoru veslo a neprekazelo. co se tyce onoho vyrobku,nevim jak na to odpovedet,jelikoz jsme ji pouzili asi 2krat.,ale bez nejakych problemu.akorat jsem postradal navod v ceskem jazyce.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Rozměry
    • Výkon
    • Ovládání
    • Žádné

V minulosti jsme měli takový stolní gril, který časem "odešel". Na internetě jsme si vybrali tento výrobek kvůli výše uvedeným výhodám.
    První zkušenosti byly špatné, jelikož k výrobku nebyl dodán český návod k použití. Nesprávné použití může způsobit jeho poškození. Naštěstí už máme zkušenosti s výše uvedeným stolním grilem.
    Po prvních zkušenostech už nám slouží dobře.
    Byla to dobrá koupě se skvělým poměrem cena a užitnost.
    Účel, za kterým jsme troubu koupily plně dostačuje a doporučuji ho všem, kteří potřebují rychle připravit menší množství pokrmu. Závěrem lze konstatovat, že kvalita výrobku je na velmi dobré úrovni, a pokud vydrží dostatečnou dobu (cca 10 let), tak jeho koupě byla výhrou.

Objem trouby
20 l
Ovládání
mechanické

Severin TO 2067 Trouba na pečení a toasty

✓všestranné použití pro přípravu perfektní pizzy, hranolek, pečení a zapékání, koláčů, křupavého pečiva a mnoho dalšího

✓ vhodné pro pizzy a koláče do velikosti o průměru 30 cm

✓ nejlepší výsledky: horní a dolní ohřev může být použit samostatně nebo najednou

Další výhody:

- 4 volby, kontrolka
- tepelně izolovaný povrch
- grilovací rošt: 31 x 30 cm
- pečící plech: 31 x 28 cm
- tácek na drobky a praktické držadlo
- 4 úrovně umístění plechu

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

• , zakoupeno v Electro World

• optimální velikost i výkon (20l, 1500W)
    • jednoduché ovládání
    • povedený design
    • kvalita zpracování (až překvapivá...)
    • nemá vnitřní osvětlení a ventilátor (což mi ale nevadí)

Za ty peníze výborná minitrouba, vybíral jsem dlouho a jsem spokojen

• , zakoupeno v OKAY.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Rozměry
    • Výkon
    • Ovládání
    • Žádné

Po prvních zkušenostech už nám slouží dobře.
    Byla to dobrá koupě se skvělým poměrem cena a užitnost.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: