Severin TO 2045

Severin TO 2045 Minitrouba...
1 950 Kč
Doporučená nabídka ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 47 754 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 434 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 7 517 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 512 470 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 851 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma19 467 neověřených recenzíDalší informace

Severin TO 2045 Minitrouba...

Objem trouby
20 l
Ovládání
mechanické
Maximální příkon
1.5 kW

• , zakoupeno v Electro World

koupil jse stejný typ.....Minulý sloužil asi 5let ....odešlo horní topné těleso-----spokojenost...

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

Zatím nevzkoušeno, došlo až dnes. Vadí mi, že není český návod. Není to žádný složitý stroj, ale český návod, pokud jsou návody ve všech ostatních jazycích, by měl být přiložen.

Velikost

Maximální příkon
1.5 kW

Severin TO 2045 Minitrouba

Kompaktní a energeticky úsporná

- různé aplikace pro přípravu pizzy, hranolek, pečeného masa, pro pečení koláčů, housek a mnoho dalšího

- vhodné pro velké pizzy a plechovky do průměru 28 cm

- nejlepší výsledky: horní a spodní teplo lze kombinovat a vybírat samostatně

- variabilní termostat 100 - 230 ° C, krátká doba ohřevu

Detaily produktu:

▪ příkon: 1500 W

▪ kapacita: 20 l

▪ barva: stříbrná

▪ velikost (ŠxHxV): 47x39x28 cm

▪ 60 minutový časovač s akustickým signálem na konci cyklu vaření

▪ 4 polohový vypínač (vypnuto - horní teplo - spodní teplo - horní / spodní teplo)

▪ tepelně odolné lakované pouzdro

▪ s roštem na rošt a pekáčem, 28 x 28 cm

▪ odnímatelný zásobník na drobky

▪ variabilní polohy police

• skladná
    • rychle se rozpálí
    • intuitivní ovládání
    • časovač/minutovník
    • pro pár nebo single člověka naprosto dostačující
    • dobrý poměr cena/výkon
    • Hodně lehká, pokud vytáhnete vše z trouby včetně kovového roštu a otevřete dvířka naplno, trouba se lehce převažuje
    • Hodně utíká teplo nahoru a dolů
    • Za dva roky se jedna z stabilizačních nožiček připekla k podkladu

Kupovali jsme jí v akci za necelých 1400kč a za ty peníze trouba rozhodně odvedla víc, než jsme od ní čekali. Pekli jsme v ní maso, sladké, cukroví. Používali jsme jí několikrát týdně něco přes dva roky. Žádná porucha, stále šlape.
    Dovnitř se vejde standartní mražená pizza, sice jen tak tak, ale vejde.
    Pozor akorát na pečení bábovky nebo obecně vysokých věcí. Vzhledem k malému prostoru uvnitř jsme museli přidávat nahoru alobal, aby se nepřipalovala.

• levná
  • , zakoupeno v K24.cz

splňuje mé požadavky

• , zakoupeno v Digiboss

vyzkoušela jsem
    spokojenost

• , zakoupeno v Eberry.cz

• hodnota zboží je výborná ve vztahu k velikosti vnitřního prostoru. Spokojenost s rychlostí ohřevu. Neohřívá se tolik z vnější strany jako některé jiné značky.
    • Předchozí se porouchala do 1/2 roku, přesto jsme ji koupili znova, protože plně vyhovovala.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Digiboss

Už jsem ji měla jednou.Ale po sedmi letech se pokazila,tak jsem si hned koupila druhou tu samou