Rommelsbacher BG 1600

Dělá dobře to co má.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• výrobek splnil očekávání
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím jed 1x použitá, vhodná na chalupu, výhodou je, že se vejde velký plech, proto jsem si troubu koupila i přesto, že stará ještě sloužila. Jen bych uvítala delší přívodní kabel, ale to je bohužel můj problém, pro jiné je délka 1,5m asi dostačující .

Objem trouby
40 l
Ovládání
mechanické

Pečící mini trouba Rommelsbacher BG 1600 ve stříbrném provedení. Trouba má čtyři funkce pro pečení, plynule regulovatelnou teplotu s maximem 270°C a mechanickou minutku na 90 minut. Vnitřek trouby je osvětlen pro lepší kontrolu pokrmu během přípravy.

Funkce trouby

• výrobek splnil očekávání

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Peče super . Jednoduchá obsluha
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Mall píše, že teplota dosažitelná troubou je 300 stupňů celsia. Jiný eshop uvádí 275.Měřil jsem a i podle délky pečení odpovídá maximální teplotě jen kolem 250st. C. Ale nevadí, velikost trouby je více než dostatečná, možnost kontinuálního pečení je plusem. Pro mne jednoduchá a praktická.
  • , zakoupeno v Digiboss

• Jediné mínus bych dala za stále rozsvícenou žárovku při celém pečení. Je to zbytečné, mělo by tam být nainstalováno tlačítko na vypnutí světla, jako u velké elektrické trouby.

Trouba zatím peče výborně, jsem spokojená.

• , zakoupeno v Digiboss

• Rozhodla se manželka, a rozhodla se dobře :))
    • Zatím nic

Podle prozatímních zkušeností jsme nakoupili dobře, trouba je vhodná jak do malých, tak i větších kuchyní. Případným zájemcům mohu jenom doporučit.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Velký vnitřní prostor, možnost pečení bez omezení časovačem (pomalé pečení). Dá se postavit i na užší plochu než je hloubka trouby, což jsem využila.
    • Zatím o ničem nevím.

Plnohodnotná pečící trouba. Nemusíte pracně shánět žádné speciálně velké nádobí, do trouby šoupnete pohodlně to, co máte doma.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Velký vnitřní prostor umožňuje zasunutí standardního velkého plechu.
    • Aretace dvířek v poloze pootevřeno je tak silná, že při otevírání a dovírání dvířek je dobré troubu podržet, aby se nekývala.

Funkční výrobek

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• ačkoli je malá, vejde se tam normální plech!
    • vnitřní osvětlení
    • spirály jsou odkryté, na druhou stranu alespoň hned po prvním zapnutí vidíte, jestli žhaví, tedy zda trouba vůbec funguje

zatím mám za sebou pouze první pečení, ale už jsem nadšená, nicméně samozřejmě více budu vědět časem, jako třeba jak dlouho přežije...